• Híreink

Ha ősz, akkor kézműves foglalkozás

Itt van az ősz, itt van újra. Egyesületünk ismét őszi kézműves foglalkozás tartására vállalkozott. A Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 5. A osztálya az iskolai papírgyűjtést megnyerve tanításmentes naphoz jutott, melynek indításaként őszi kézműves foglalkozáson vettek részt.

JKE 17.10.06.1

Az osztályfőnök, Újné Pethő Andrea és tagunk, Oláh Evelin koordinálásával őszi termésekkel kezükben gyülekeztek a lurkók, és vették birtokba a munkaasztalokat. Hamarosan olló, festék, ragasztópisztoly, színespapír, rajzlap, hurkapálca került elő zsákunkból, és megkezdtek átalakulásukat tolltartóvá, ajtódísszé, makk-emberré, gesztenyebabává…

JKE 17.10.06.2

JKE 17.10.06.3

JKE 17.10.06.4

Alig egy óra leforgása alatt elkészültek a mesterművek...

JKE 17.10.06.5

Bízunk benne, hogy mindenki jól érezte magát munka közben, mi sok mosolygó arcot láttunk, ezért érdemes volt papírt gyűjteni! ?

 

 

Kapcsolódó cikkek:

 

Kulturzsongás Debrecenben

Kézműves foglalkozások

Tollak, békák és kacsák – Gyereknap a Járommal