• Híreink

Mit mond még mai is nekünk Jókai?

Egyesületünk és a Hatvani István Szakkollégium Nyelvtudományi és a Magyar irodalom-, Kommunikáció- és Médiatudományi szakcsoportja közös szervezésben bonyolította le a Talentum Café újabb rendezvényét. Az 1848-49-es szabadságharc 170. évfordulójának alkalmából Dr. habil. Hansági Ágnes irodalomtudóst (KGRE) hívtuk meg a Debreceni Egyetemre, hogy „Médiakonfiguráció és/vagy poétika? – A novella műfaji kibontakozása az 1850-es években” című előadását megtartsa. Ezzel megágyazott a másnapi Jókai-sétának, melyet a Fiatal Írók Szövetségével közösen március 15-én Debrecenben szerveztünk. 
Kép1

Az előadáson...

JKE 18.03.15

...és a sétán.

Mindkét programon szűk számú, de lelkes érdeklődő közönség vett részt, bízunk benne mindenki jól érezte magát.

 

Kapcsolódó cikkek:

Indítsd a tavaszt a Járom Kulturális Egyesülettel!

Rock&Read - kritikus és kortárs

Az Egyetem és Város - előadást tartottunk

Legyél Te is Önkéntes!

Az első világháború 1917–18: a döntés évei