• Híreink

Kirándulás a Partium fővárosában

A Talentum Café programsorozat zárásaként hallgatói kirándulást szerveztünk Nagyváradra, melynek keretében többek között a nagyváradi várat és a Nagyboldogasszony Székesegyházat látogattuk meg. A kirándulás hangulatáról a jó idő, és a kiváló társaság gondoskodott.
JKE 18.05.22A

JKE 18.05.22C

Hálás köszönet illeti Mihálka Nándor régész-történészt, és Lakatos Balla Attilát, akik kifejezetten színvonalas idegenvezetésben részesítettek minket. A program az Emberi Erőforráskezelő Támogatáskezelő támogatásával, a „Talentum Café” című programsorozatot keretében valósult meg.

JKE 18.05.22D

Kapcsolódó cikkek:

Mitől város a város? – Előadást szerveztünk az Egyetemen

Az első világháború 1917–18: a döntés évei

A Partiumba kirándultunk

"Elmondom, hogy tegnap még ott voltam…" – Rólunk írták

Mit mond még mai is nekünk Jókai?