• Híreink

Egyesületünk részvétele a 89. Ünnepi Könyvhéten

Irodalom és történelem kapcsolatát, érintkezési pontjait járta körbe az 89. Ünnepi Könyvhét keretében megvalósult kerekasztal-beszélgetésünk Tompa Andrea Fejtől s lábtól. Kettő orvos Erdélyben című könyvéről.


JKE18.06.07.A

A beszélgetésre 2018. június 7-én 15:00-tól a Butiq kertben került sor. Résztvevők voltak: Novák Ádám (Járom Kulturális Egyesület), Móré Tünde (Előretolt Helyőrség Íróakadémia), Uri Dénes Mihály (Fiatal Írók Szövetsége).

JKE18.06.07.B

 
Továbbá az Ünnepi Könyvhét keretén belül Egyesületünk alelnöke, Farkas Evelin moderálta Kali Ágnes Ópia című kötetének bemutatóját a Butiq kertjében.

JKE18.06.07.C


Örülünk, hogy támogatóként, szervezőként és résztvevőként aktívan hozzájárulhattunk a Könyvhét megvalósulásához.

 

Kapcsolódó cikkek:

Irodalom ITT és MOST – Generációk találkozása

Kortárs irodalmat az iskolába!

Várostörténeti vetélkedő – A döntő

Papírszínházat mindenkinek!

Rock&Read - kritikus és kortárs