• Híreink

Ismét együttműködésben a Hatvani István Szakkollégiummal

A Debreceni Egyetem Hatvani István Szakkollégiuma és a Járom Kulturális Egyesület között korábban is gyümülcsöző együttműködés folyt, egy tördelő, szerkesztő alapozó kurzust követően a "Politika és Emlékezet" kapcsolatáról szóló előadásban működtünk közre. Legutóbb pedig a "Bécsi luxusról" tartott Kökényesi Zsolt történeti előadást a Szakkoli és az Egyesület közös szervezésében. A 2016/17 es tanévben ismét egy kurzust szervezünk közösen, mely a "Szervezeti identitás és szervezeti kommunikáció" szakszeminárium címet viseli.

16.11.07

A szemináriumokat, előadásokat Oláh Szabolcs a Debreceni Egyetem, Bölcsészettudományi Kar, Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszék egyetemi docense és Sebestyén Attila a Tanszék tanársegédje tartja majd. A kurzus novemberben kezdődik, annak végeztével beszámolunk a kurzus eredményeiről.