• Híreink

A Partiumba kirándultunk

Rövid évnyitó hétvégi kirándulást szerveztünk a DE Hatvani István Szakkollégium diákjai számára a Partiumba. A kirándulás célja az volt, hogy a szakkollégium új tagjai jobban megismerjék a közösséget, és közösen keressék fel a közeli történelmi emlékhelyeket. Eygesületünk nem volt rest segíteni a szervezésben és a lebonyolításban.

 

17.08.29.1

Egy maroknyi csapattal ellátogattunk Nagyváradra, ott a Partiumi Keresztény Egyetemen fogadtak minket. Várad utcáinak, templomainak bejárása mellett túrásázsra és Szent Imre herceg szobrának meglátogatására is jutott idő. Úgy véljük, aki velünk tartott nem bánta meg, a képek magukért beszélnek:

17.08.29.2

17.08.29.3

17.08.29.4

17.08.29.5

17.08.29.6

Kapcsolódó cikkek:

 

Együttműködésben a Szakkollégiummal

Kirándulás és túraszervezés

Német diákokkal közösen fedeztük fel Debrecent

Kirándulás Északkeleten – Rólunk írták